Jubileusz Biedronek

opublikowano: 22.05.2011 12:40 | komentarzy: 181 | wyświetlono: 961382 razy
tagi: chór dziecięcy biedronki
Jubileusz Biedronek

Chór Dziecięcy Biedronki w Tczewie istnieje już 20 lat. Jubileusz uczczą dwudniowymi obchodami.

28 maja b.r. o godz. 18:30 ponad setka dzieci śpiewających w siedmiu Chórach Dziecięcych (m.in. Biedronki ze Starogardu Gd. i Łeby) zbierze się na boisku Szkoły Podstawowej nr 5 w Tczewie, aby pod hasłem Zachód słońca na biedronkową nutę świętować przy grillu oraz wspólnych grach i zabawach.

29 maja, o godz. 12:30 Biedronki wezmą udział w uroczystej Mszy Św. w kościele św. Stanisława Kostki (przy placu św. Grzegorza). Liturgię poprowadzi założyciel Chóru, ks. prałat Piotr Wysga. Tego samego dnia o godz. 16 odbędzie się uroczysty jubileuszowy koncert galowy, podczas którego próćz jubilatów wystąpi pozostałe sześć Chórów Dziecięcych Biedronki.

Powiązane wiadomości

Plastusie i ołowiane armie

  • Plastusie i ołowiane armie

    Najnowsza ekspozycja Centrum Kultury i Sztuki, zatytułowana Wystawa zabawek epoki PRL-u, jest przedsięwzięciem ponadpokoleniowym - adresowanym zarówno do osób, które pamiętają jeszcze klocki Lego i inne zagraniczne zabawki trudno dostępne poza Peweksami bądź osiągalne wyłącznie w nich, jak też do kolejnych generacji młodych Polaków, których dzieciństwo upłynęło już w III RP.

Ferdka Kiepskiego oblicza mniej znane

  • Ferdka Kiepskiego oblicza mniej znane

    Dzięki roli Ferdynanda Kiepskiego w popularnym serialu Polsatu nazwisko Andrzeja Grabowskiego zna cała Polska. Jego osiągnięcia nie ograniczają się jednak tylko do Świata według Kiepskich, o czym będziemy mieli szansę przekonać się już niedługo.

Karnawał wolnego handlu

  • Karnawał wolnego handlu

    Zaproszenie na pchli targ, organizowany w ramach projektu Rewitalizacja strefy A obszaru zdegradowanego Starego Miasta w Tczewie.

na koniec komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
na początek komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
Uwaga! Jeżeli się nie zalogujesz przy Twoim komentarzu pojawi się adres IP.