Niepokonani, niezapomniani

opublikowano: 31.05.2011 20:52 | komentarzy: 141 | wyświetlono: 718228 razy
tagi: koncert ckis amfiteatr
Niepokonani, niezapomniani

Ciepłemu latu dodadzą jeszcze więcej żaru, a chłodne rozgrzeją - tak czy inaczej mieszkańcy Tczewa tylko na tym zyskają. Autorzy kultowych przebojów Niepokonani i Autobiografia, zespół Perfekt, zagrają w naszym Amfiteatrze.

Legenda polskiego rocka zaczynała w 1977 roku jako popowy coverband. Po metamorfozie przetrwała wszystko, z czym przyszło jej się zmierzyć - komunizm, transformację, dziesięcioletnie nieistnienie i rozłąkę z jednym z ojców sukcesu i kultowej pozycji zespołu, Zbigniewem Hołdysem. Na dyskografię Perfektu składa się siedem wydanictw studyjnych (w tym ostatnie, płyta XXX z roku 2010) oraz niezliczona ilość albumów koncertowych, singli i kompilacji. Prowadzony przez wokalistę Grzegorza Markowskiego zespół gra do dziś, kochana - prócz wyżej wspomnianych evergreen'ów - za takie utwory, jak Ale wkoło jest wesoło, Chcemy być sobą czy Kołysanka dla nieznajomej.

Jako support wystąpi tczewska formacja GTC.

Perfekt zagra w Tczewie 16 lipca b.r. o godz. 20, ale już teraz można zapewnić sobie wstęp na koncert, nabywając drogą przedsprzedaży i za okazyjną cenę 30 zł bilety dostępne w kasie Centrum Kultury i Sztuki.
Uwaga! W dniu koncertu cena biletów wzrośnie do 40 zł.

Powiązane wiadomości

Turnau w Amfiteatrze

 • Turnau w Amfiteatrze

  Lata z tuzami polskiej muzyki na scenie tczewskiego amfiteatru ciąg dalszy. Lipiec pożegnamy w wyjątkowym towarzystwie Grzegorza Turnaua.

Andrzej Grabowski - koncert odwołany

 • Andrzej Grabowski - koncert odwołany

  Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie poinformowało, że z przyczyn niezależnych od organizatorów zapowiadany na 26 czerwca b.r. koncert Andrzeja Grabowskiego nie odbędzie się.

Tczew połączy pokolenia

 • Tczew połączy pokolenia

  Już w tym tygodniu czekają nas Dni Ziemi Tczewskiej 2011. Na półmetku obchodów, w sobotę 18 czerwca, na nadwiślańskim Bulwarze pretendenci do scenicznych zaszczytów staną obok artystów już zasłużonych.

Rekolekcje po przesterze

 • Rekolekcje po przesterze

  Tego lata Rockpriest, czyli rockowy kapłan David Pierce, wspólnie z zespołem No Longer Music przyniesie mieszkańcom Tczewa Słowo Boże - brzmiące i grzmiące.

Humor dostępny bez recepty

 • Humor dostępny bez recepty

  Nawet jeśli śmiech nie leczy, to napewno nie zabija, więc z czystym sumieniem zapraszamy na ... grę w klasy Pawła Kuczyńskiego, nową wystawę zorganizowaną przez Centrum Wystawieniczo-Regionalnego Dolnej Wisły wspólnie z gdańskim Biurem Festiwalu Dobrego Humoru.

na koniec komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
na początek komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
Uwaga! Jeżeli się nie zalogujesz przy Twoim komentarzu pojawi się adres IP.