Humor dostępny bez recepty

opublikowano: 31.05.2011 20:44 | komentarzy: 153 | wyświetlono: 575205 razy
tagi: cwrdw wystawa
Humor dostępny bez recepty

Nawet jeśli śmiech nie leczy, to napewno nie zabija, więc z czystym sumieniem zapraszamy na ... grę w klasy Pawła Kuczyńskiego, nową wystawę zorganizowaną przez Centrum Wystawieniczo-Regionalnego Dolnej Wisły wspólnie z gdańskim Biurem Festiwalu Dobrego Humoru.

Paweł Kuczyński, rocznik 1976, z pochodzenia Szczecinian, jest absolwentem wydziału grafiki poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, a od 2004 roku autorem rysunków satyrycznych publikowanych w Pulsie Biznesu, Gazecie Wyborczej i Nie. O jego klasie świadczy fakt, iż zaledwie po roku parania się graficzną satyrą został doceniony przez Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury i uhonorowany Erykiem - a to nie jedyny zyskany przezeń laur, tak w kraju, jak i zagranicą, m.in. w Japonii, Włoszech i Turcji.

Wernisaż wystawy ... gra w klasy odbędzie się 24 czerwca b.r. o godz. 17 w gmachu CWRDW.

Wstęp wolny.

Ekspozycja potrwa do 17 lipca 2011 roku.
 

Powiązane wiadomości

Turnau w Amfiteatrze

 • Turnau w Amfiteatrze

  Lata z tuzami polskiej muzyki na scenie tczewskiego amfiteatru ciąg dalszy. Lipiec pożegnamy w wyjątkowym towarzystwie Grzegorza Turnaua.

Popteolog wielce popularny

 • Popteolog wielce popularny

  Relacja ze spotkania z publisyctą i pisarzem Szymonem Hołownią, które odbyło się w piątek 27 maja w Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły w ramach cyklu biesiad literackich Czytaj, aby zrozumieć świat... kobiet, czytaj, aby zrozumieć świat... mężczyzn.

Niepokonani, niezapomniani

 • Niepokonani, niezapomniani

  Ciepłemu latu dodadzą jeszcze więcej żaru, a chłodne rozgrzeją - tak czy inaczej mieszkańcy Tczewa tylko na tym zyskają. Autorzy kultowych przebojów Niepokonani i Autobiografia, zespół Perfekt, zagrają w naszym Amfiteatrze.

Plastusie i ołowiane armie

 • Plastusie i ołowiane armie

  Najnowsza ekspozycja Centrum Kultury i Sztuki, zatytułowana Wystawa zabawek epoki PRL-u, jest przedsięwzięciem ponadpokoleniowym - adresowanym zarówno do osób, które pamiętają jeszcze klocki Lego i inne zagraniczne zabawki trudno dostępne poza Peweksami bądź osiągalne wyłącznie w nich, jak też do kolejnych generacji młodych Polaków, których dzieciństwo upłynęło już w III RP.

na koniec komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
na początek komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
Uwaga! Jeżeli się nie zalogujesz przy Twoim komentarzu pojawi się adres IP.