Tczewiak potrafi

opublikowano: 06.06.2011 20:40 | komentarzy: 106 | wyświetlono: 476547 razy
tagi: koncert tromba
Tczewiak potrafi

Po długich wojażach w kraju i zagranicą zespół California Stories Uncovered powraca na sceny rodzinnego miasta, aby dać koncert w klubie muzyczno-filmowym Tromba.

Muzycy z CSU od momentu powstania kapeli na przełomie lat 2004-2005 wytrwale i konsekwentnie pracowali na sukces, który osiągnęli. Pierwszą płytkę - epkę zatytułowaną po prostu California Stories Uncovered - wydali własnymi siłami w roku 2007. Dwa lata później w Green Studio pod Krakowem nagrali debiutancki album długogrający, Colaborations, na którym odeszli od czysto instrumentalnych kompozycji. W międzyczasie zagrali na ważniejszych polskich festiwalach - węgorzewskim Union of Rock, Open'erze, Rafinerii i w Jarocinie - wystąpili również w Studio im. Agnieszki Osieckiej (koncert na żywo transmitował Program Trzeci Polskiego Radia). Koncertowali m.in. w Wielkiej Brytanii i Finlandii, u boku takich gwiazd post-rocka, jak Caspian czy iLIKETRAINS. Jeszcze w tym roku planują wydać kolejną płytę.

Paweł Plotta, Mateusz Szymański, Jakub Litwiński i Eugeniusz Suchowarow wystąpią na scenie Tromby już w nadchodzący piątek, 10 czerwca, o godz. 21.
Wstęp: 10 zł, bez selekcji wiekowej.

Powiązane wiadomości

Dni Tczewa, Święto Młodzieży

  • Dni Tczewa, Święto Młodzieży

    Już w tym tygodniu czekają nas Dni Ziemi Tczewskiej 2011. Obchody rozpoczną się w piątek, 17 czerwca, będący jednocześnie dniem Święta Młodzieży, więc to ona będzie dominować na scenie nadwiślańskiego Bulwaru.

Rekolekcje po przesterze

  • Rekolekcje po przesterze

    Tego lata Rockpriest, czyli rockowy kapłan David Pierce, wspólnie z zespołem No Longer Music przyniesie mieszkańcom Tczewa Słowo Boże - brzmiące i grzmiące.

Popteolog wielce popularny

  • Popteolog wielce popularny

    Relacja ze spotkania z publisyctą i pisarzem Szymonem Hołownią, które odbyło się w piątek 27 maja w Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły w ramach cyklu biesiad literackich Czytaj, aby zrozumieć świat... kobiet, czytaj, aby zrozumieć świat... mężczyzn.

na koniec komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
na początek komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
Uwaga! Jeżeli się nie zalogujesz przy Twoim komentarzu pojawi się adres IP.