Rekolekcje po przesterze

opublikowano: 06.06.2011 20:47 | komentarzy: 136 | wyświetlono: 513622 razy
tagi: koncert amfiteatr
Rekolekcje po przesterze

Tego lata Rockpriest, czyli rockowy kapłan David Pierce, wspólnie z zespołem No Longer Music przyniesie mieszkańcom Tczewa Słowo Boże - brzmiące i grzmiące.

Powołana do istnienia w Amsterdamie kapela, wykraczająca poza muzykę w stronę performance'u, od 1985 roku gra chrześcijańskiego rocka tam, gdzie nikt by się tego nie spodziewał - jako pierwszy zachodni zespół zagrali na Syberii i w Mongolii. Występowali także m.in. w Polsce, Singapurze, Indiach, Chile, Libanie i na Jamajce. Znani są z bezkompromisowości - występowali przed islamskimi ekstremistami i skinheadami, jednocześnie angażując się w programy wsparcia młodzieży w Nowej Zelandii. Na koncie mają pięć płyt długogrających, w tym rock-operę Passion (an act of). Warto dodać, że w skład formacji wchodzi troje Polaków: aktor Darek Pilch oraz tancerki Grażyna Słaboń i Ania Sochacka.

No Longer Music zagra 30 czerwca 2011 roku o godz. 20 w tczewskim Amfiteatrze.
Wstęp wolny.

Powiązane wiadomości

Andrzej Grabowski - koncert odwołany

 • Andrzej Grabowski - koncert odwołany

  Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie poinformowało, że z przyczyn niezależnych od organizatorów zapowiadany na 26 czerwca b.r. koncert Andrzeja Grabowskiego nie odbędzie się.

Niedziela ponadnarodowa

 • Niedziela ponadnarodowa

  Już w tym tygodniu czekają nas Dni Ziemi Tczewskiej 2011. W niedzielę 19 czerwca na zakończenie obchodów organizatorzy mają dla mieszkańców Tczewa propozycję bardziej stonowaną, ale przy tym - znacznie bardziej egzotyczną.

Tczewiak potrafi

 • Tczewiak potrafi

  Po długich wojażach w kraju i zagranicą zespół California Stories Uncovered powraca na sceny rodzinnego miasta, aby dać koncert w klubie muzyczno-filmowym Tromba.

Niepokonani, niezapomniani

 • Niepokonani, niezapomniani

  Ciepłemu latu dodadzą jeszcze więcej żaru, a chłodne rozgrzeją - tak czy inaczej mieszkańcy Tczewa tylko na tym zyskają. Autorzy kultowych przebojów Niepokonani i Autobiografia, zespół Perfekt, zagrają w naszym Amfiteatrze.

na koniec komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
na początek komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
Uwaga! Jeżeli się nie zalogujesz przy Twoim komentarzu pojawi się adres IP.