Tesco w Tczewie

opublikowano: 21.07.2011 12:01 | komentarzy: 2 | wyświetlono: 235593 razy
tagi: tesco otwarcie market supermarket
Tesco w Tczewie

Już w najbliższą sobotę – 23 lipca, o godzinie 8.00 przy ulicy Armii Krajowej 37 zostanie otwarty dla klientów nowy sklep Tesco w Tczewie. Na mieszkańców miasta czeka nawet kilkadziesiąt promocji tygodniowo, szeroka oferta produktów pierwszej potrzeby w konkurencyjnych cenach oraz wiele dodatkowych korzyści, które pozwolą oszczędzić pieniądze na zakupach m.in. darmowe torebki przy kasach, czy program Clubcard. Nowa inwestycja Tesco pozwoliła także zmniejszyć lokalne bezrobocie.


W nowym sklepie Tesco pracę znalazło 20 osób, głównie mieszkańców Tczewa i okolic. Część
z nich to osoby, które wcześniej przez długi czas pozostawały bez pracy. Dzięki sprawdzonemu systemowi szkoleń na bieżąco podnoszą oni swoje kwalifikacje i umiejętności, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi klienta w sklepie.
W nowym sklepie, wśród 3600 produktów klienci będą mogli znaleźć - oprócz produktów spożywczych i przemysłowych - także drobny sprzęt AGD/RTV. Nie zabraknie wyrobów od lokalnych producentów. Mieszkańcy Tczewa znajdą w nowym sklepie m.in. pieczywo z piekarni Meller, nabiał z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Maluta oraz musztardy z firmy Dagoma.

Z okazji otwarcia sklepu na klientów czeka wiele atrakcji, obniżek i okazji cenowych – wybrane produkty dostępne będą w ofercie „2 w cenie 1” lub „drugi za pół ceny”. Każdego tygodnia w sklepie organizowanych będzie nawet do kilkudziesięciu nowych promocji. Miłośników nowinek technicznych ucieszy informacja o czterech kasach samoobsługowych, które pozwalają szybko i sprawnie zapłacić za zakupy.

Tesco nie pobiera opłat za jednorazowe reklamówki przy kasach, równocześnie promując skorzystanie z ekologicznych toreb wielokrotnego użytku. Najpopularniejsza jest bardzo wytrzymała jutowa „Torba na Całe Życie”, którą kupuje się tylko raz, a potem za darmo wymienia w sklepie – jeśli jednak zużyje się lub podrze.
Mieszkańcy Tczewa będą mogli także przystąpić w Tesco do ogólnopolskiego programu Clubcard. Pozwala on zbierać punkty za zakupy, które regularnie będą zamieniane na bony pieniężne i kupony rabatowe. Przystąpienie do programu jest bezpłatne, a zbieranie punktów odbywa się przez pokazanie przy kasie specjalnej karty, którą każdy klient może wyrobić sobie w dowolnym sklepie sieci Tesco. Ze zniżek, jakie oferuje Clubcard, korzystają już ponad trzy miliony Polaków.
Nowy sklep Tesco w Tczewie dołączy do grona niemal 380 sklepów sieci Tesco w Polsce.

{informacja prasowa tesco}

Powiązane wiadomości

Obiecanki cacanki

  • Obiecanki cacanki

    ...czyli cztery lata władzy u tczewskiego koryta

    Artykuł podsumowujący działania naszych włodarzy przez okres ostatnich czterech lat.

na koniec komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
na początek komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
Uwaga! Jeżeli się nie zalogujesz przy Twoim komentarzu pojawi się adres IP.