Korzyści z odsiadki

opublikowano: 21.04.2011 17:37 | komentarzy: 9 | wyświetlono: 270354 razy
tagi: blues brothers
Korzyści z odsiadki

13 maja 2011 roku o godz. 20 w klubie Blues Brothers wystąpi zespół Cela nr 3 wraz z supportem - No Libab Dab.

Grudziądzcy punk-rockowcy z Celi nr 3 karierę muzyczną rozpoczęli w roku 1985 jako Zanik Pamięci, ale po odbytym rok później pobycie w areszcie zmienili nazwę zespołu na dzisiejszą. Przez prawie 26 lat, naznaczonych ostrymi rotacjami w składzie, Cela opublikowała sześć wydawnictw, ostatnie - płytę Miasto - w r. 2005. Przed tczewską widownią kapela wystąpi jako trio: Krzysztof Panter (gitara i wokal), Wiesław Panter (bas, również wokal) i Jarosław Bielski (perkusja).

Tczewiacy z No Libab Dab grają - jak sami mówią - miejski folk, będący mieszanką alternatywnego i punk rocka z reggae. Choć historia zespołu sięga 1997 roku, obecny skład - gitarzyści i zarazem wokaliści Ziut oraz Marys, basista Tony i perkusista Harry - zebrał się dopiero po reaktywacji zespołu w roku 2009. Kapela dwukrotnie publikowała swe utwory na składankach z serii Sztuka przeciwko przemocy (rok 2009 i 2010), aktualnie zaś pracuje nad 15-utworową płytą demo o nieznanym jeszcze tytule.

Bilety: 10 zł.

Powiązane wiadomości

Baczność! Stand-up!

  • Baczność! Stand-up!

    14 maja 2011 roku o godz. 21 w klubie Blues Brothers niebywała atrakcja - wieczór stand-up'u sygnowany marką Comedy Central.

Mają lek na całe zło

  • Mają lek na całe zło

    7 maja 2011 roku o godz. 21 w klubie Blues Brothers wystąpi psychodeliczno-rockowy zespół Apteka.

Skarby tczewskiego underground'u

  • Skarby tczewskiego underground'u

    28 maja 2011 roku w parku Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbędzie się UnderGramy - Przegląd Amatorskich Zespołów Alternatywnych organizowany wspólnie przez CKiS i Fundację Pokolenia.

na koniec komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
na początek komentarzy
odśwież
 
pokaż zgodne emocje
pokaż wyróżnione
Uwaga! Jeżeli się nie zalogujesz przy Twoim komentarzu pojawi się adres IP.