Kulturalny Blues w Piwnicy

W najbliższą środę o godzinie 19 w Kulturalnej Piwnicy odbędzie się koncert bluesowy, a po koncercie przewidziane jest jam session muzyków bluesowych. Jest to wstęp do cyklicznych wydarzeń w lokalu.

Czytaj całość

Tesco w Tczewie

Już w najbliższą sobotę zostanie otwarty dla klientów nowy sklep Tesco w Tczewie. Na mieszkańców miasta czeka nawet kilkadziesiąt promocji tygodniowo, szeroka oferta produktów pierwszej potrzeby w konkurencyjnych cenach oraz wiele dodatkowych korzyści, które pozwolą oszczędzić pieniądze na zakupach m.in. darmowe torebki przy kasach, czy program Clubcard.

Czytaj całość

Turnau w Amfiteatrze

Lata z tuzami polskiej muzyki na scenie tczewskiego amfiteatru ciąg dalszy. Lipiec pożegnamy w wyjątkowym towarzystwie Grzegorza Turnaua.

Czytaj całość

Andrzej Grabowski - koncert odwołany

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie poinformowało, że z przyczyn niezależnych od organizatorów zapowiadany na 26 czerwca b.r. koncert Andrzeja Grabowskiego nie odbędzie się.

Czytaj całość
Kulturalny Blues w Piwnicy
Tesco w Tczewie
Turnau w Amfiteatrze
Andrzej Grabowski - koncert odwołany

Reklama w Tczewie :: www.tczewskie.plSkorzystaj z naszej oferty reklamy. Już od 50zł za tydzień emisji w naszym serwisie. W chwili obecnej oferujemy tylko dwa miejsca reklamowe, tak aby reklama rzeczywiście się wyróżniała i była widoczna dla odbiorców naszego serwisu.
Jeżeli Twoja firma jest zainteresowana umieszczeniem reklamy w naszym serwisie skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@tczewsie.pl lub telefonicznie: 790600079.
Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Cena promocyjna to tylko 50zł za tydzień emisji.